Tuesday, April 11, 2006

فوری – مهم!

کسی را در بيمارستان نمازی شيراز می‌شناسيد که قدرت داشته باشد و بتواند دستور جراحی کردن بدهد؟ راستش پدری شاهد جان دادن پسر 4 ساله‌اش است، چون هنوز نتوانسته پول 50 ميليونی دکتر را برای پيوند کبد جور کند. می‌گويد تا الان حدود 30 ميليون جمع کرده و کمی وقت می‌خواهد بقيه را جور کند اما موضوع اين‌جاست که جان پسرش در خطر است و بايد در اولين فرصت ممکن، جراحی شود. او می‌خواهد دکتر را مجاب کند بعد از جراحی پول بگيرد –که تا الان نتوانسته. کم‌تر از يک سال پيش دختر 9 ساله‌اش به خاطر همين بيماری –که مادرزادی است- و گير افتادن او در همين پروسه، جانش را از دست داده.
اگر می‌توانيد کمک کنيد –منظورم کمک مالی نيست، کمک اعتباری است که بتوان اين پسربچه را به اتاق عمل فرستاد- ای‌ميل بزنيد که مرتبطتان کنم با اين خانواده. ممنون.
parastoo [at] gmail [dot] com


اگر قادر به کمک هستید لطفن به وبلاگ زن نوشت مراجعه کنيد.

2

Anonymous Anonymous

شنیدم که گویا کار دارد درست می‌شود و خوشحال شدم.

واقعا چه دنیای کثیفی است. چه کسی باور می‌کند که کودکی در این دنیا دارد جان می‌دهد و ...

حتی پیش از این‌که بتوانیم در دنیایی زندگی کنیم که همه‌ی انسان‌ها با هم برابر باشند، باید فریاد زد که بهداشت رایگان یک حق برای همه است.

همین الان کشور بسیار فقیری مثل کوبا این امر را عملی کرده است.

باید برای عملی شدن این خواست در تمام دنیا تلاش کرد.

تا کی قرار است پرپر شدن کودکان معصوم را از تهران تا نیو اورلئان شاهد باشیم؟

11 April, 2006 13:06  
Blogger آهو

آخي دلم به درد امد. شنيده بودم كه وضع دكتر و دارو تو ايران خيلي درهم ريخته شده. بيمارستان نمازي رو به ياد ميارم. در ضمن خيلي ممنون از اطلاعاتي كه دادين. سپاس فراوان

11 April, 2006 19:25  

Post a Comment

>>